UNIVERSUL SPIRITUAL


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

UNIVERSUL SPIRITUAL
UNIVERSUL SPIRITUAL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» FRICA, TEAMA, PANICA, GROAZA
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptySam Feb 07, 2015 1:19 am Scris de Admin

» Materiale audio-video personale
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptySam Mai 03, 2014 7:58 pm Scris de Admin

» casa veche
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptyLun Dec 16, 2013 12:44 am Scris de Admin

» an overview on laughter yoga
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptyLun Dec 09, 2013 12:02 pm Scris de stephanieanna

» BLOGUL MEU
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptyJoi Sept 19, 2013 9:56 pm Scris de Admin

» Noua Medicină Germană (Germanică)
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptyJoi Aug 15, 2013 5:42 pm Scris de Admin

» Ho'oponopopo
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptyMier Aug 14, 2013 11:32 pm Scris de Admin

» Huna
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptyMier Aug 14, 2013 11:29 pm Scris de Admin

» Magnetoterapia
Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii EmptySam Iul 20, 2013 7:13 pm Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii

In jos

Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Empty Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii

Mesaj  Admin Sam Iun 05, 2010 2:31 pm

In Egipt,in excursie, de o ruda https://i.servimg.com/u/f67/15/27/55/16/th/egipt210.jpgEntitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Egipt210Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Egipt211Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii P2120110Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Pc260210Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Pc270310Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii P2120111Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Pc270310
poze facute de mine :

Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii 1021_010Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii 1021_011Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii 1024_010
Poza de fundal a forumului este.... cred ca ghiciti care ?! Am dat contrastul mai slab decat pe original,ca sa se poata citi scrisul pe fondul ei.
Mai sunt si altele,dar nu am cerut,deocamdata, permisiunea persoanelor ce apar in poze, si nu cred ca ar fi bine sa le afisez fara permisiunea lor. Pe unele dintre ele nici nu le cunosc.
Pozele făcute de mine au fost efectuate cu un aparat digital al unei cunoştinţe care îl folosea frecvent pentru fotografii publicitare, şi care îl folosise chiar cu o zi -două înainte pentru o şedinţă foto în care eu am folosit de model. Mi-a spus că niciodată nu a surprins nici un fel de lumini de genul celor care au apărut în pozele făcute de mine timp de două zile, cât a rămas aparatul asupra mea. Aparatul nu avea nici un fel de defect, şi proprietarul, care făcuse mii de poze cu el, nu şi-a putut nicicum explica prezenţa luminilor, în diverse poziţii, în mai multe poze făcute de mine, în diverse locaţii. Ceea ce întăreşte ipoteza că este vorba de entităţi inteligente, îl constituie şi următorul factor : aceste entităţi se plasează de obicei în aşa fel în poze, încât să nu strice complet poza, şi în acest scop nu se suprapun subiectului principal al fotografiei, stând în lateral. În toate pozele am remarcat acest fapt. Însă, din această cauză, nici nu am surprins o entitate "întreagă", ci doar o parte a manifestării prezenţei ei. După culoarea sa, albă, luminoasă, se poate interpreta faptul că a fost vorba de o entitate superioară. Cert este că doar un expert fofograf, sau un clarvăzător ar putea să valideze această ipoteză.
Admin
Admin
Admin
Admin

Sex : masculin Mesaje : 1362
Puncte : 2934
Reputatie : 40
Data de inscriere : 21/05/2010
Localizare : al noualea cer, la ultimul etaj
Stare de spirit Stare de spirit : nirvana

http://loveblog4all.blogspot.ro/

Sus In jos

Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii Empty Re: Entitati Energetice Spirituale (inteligente) surprinse in fotografii

Mesaj  Admin Vin Iul 05, 2013 9:16 pm

Admin
Admin
Admin
Admin

Sex : masculin Mesaje : 1362
Puncte : 2934
Reputatie : 40
Data de inscriere : 21/05/2010
Localizare : al noualea cer, la ultimul etaj
Stare de spirit Stare de spirit : nirvana

http://loveblog4all.blogspot.ro/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum